Peeling

Peeling

Peeling můžete provádět na celém těle, tedy jemnější peeling na obličejovou část a hrubější na část od hrudníku až po chodidla. U suchých a citlivých typů pleti doporučuji provádět obličejový peeling jedenkrát až dvakrát za měsíc, u mastnějších typů jedenkrát za týden.

Na masérně v Brumovicích Vás čeká peeling z třtinového cukru, při kterém dochází k šetrnému odstranění odumřelých kožních buněk, tonizaci pokožky , lepší cirkulaci krve a zvýšenému příjmu blahodárných látek obsažené v třtinové melase, která obsahuje cenné minerální látky jako hořčík,železo,zinek a další.

Peeling, odstraňovač strií

Exfoliace je pro naši pokožku žádoucí. Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk prospívá všem, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Pleť je díky této proceduře hladká, prokrvená a zdravá. Kvalitní peelingy dokážou zatočit s celulitidou i striemi. Na co nesmíte zapomínat při jakémkoliv peelingu, je pár zásad, kterými si spíše ubližujeme, než získáváme.

Peeling je vhodný pro všechny typy pleti

Tento způsob očisty je vhodný pro všechny typy pleti, tedy pro stárnoucí, normální, mastnou i pro citlivou pleť. Zvláště ten domácí, bez zbytečných přidaných chemických látek a konzervantů. Jen si v případě citlivé pleti vezměte na pomoc peeling opravdu jemný a postačí vám provádět ho jednou za měsíc.

Pouze na navlhčenou pokožku

Nikdy nepoužívejte peeling na suchou pokožku, nadělala byste víc škody než užitku. Peeling se správně používá pouze za předpokladu, že ho dáte na navlhčenou kůži, jinak byste si ji podřela. Jediné, co byste cítila, by bylo pálení a pnutí.

Nedrhnut do úmoru

V tomto směru nebuďte „přepečlivka“. Kůže nedrhněte místečko po místečku, a netlačte na ni. Peeling byste měla dělat lehce krouživými pohyby. Pokud máte nějaké kožní potíže či alergické reakce, pak určitě peeling neprovádějte a počkejte, až se pokožka zklidní.

Hydratace jako závěrečná tečka

Po peelingu pleť pořádně „nakrmte“. Přece jen jste během procedury rozdráždili ochrannou vrstvu kůže, proto je třeba ji pořádně promazat a hydratovat. Mléko, krém nebo olej do kůže pořádně vetřete.